Joke van der Vegt
Receptioniste
Wanneer u bij Avant sanare binnenloopt ziet u mij als eerste aanspreekpunt. Als receptioniste beantwoord ik de telefoontjes en verbindt deze eventueel door. Daarnaast verwelkomt ik de bezoekers. Administratieve taken zoals vergaderruimtes reserveren en het bestellen van kantoorartikelen behoren ook tot mijn functie. Het ondersteunen van mijn collega’s bij karweitjes. Al met al een zeer leuke functie met veel afwisselende taken.


Telefoonnummer
085 – 0499100
Ik werk op maandag t/m donderdag.
Meer over Joke
Ik ben een sociaal en positief persoon. Ik ben van nature behulpzaam en bied graag ondersteuning waar dat nodig is. Dit geeft mij veel voldoening als ik hiermee echt een verschil voor iemand kan maken. Hierbij behandel ik iedereen met oprecht respect voor hun eigen situatie, mening en achtergrond.
Melanie geeft de volgende cursussen

Stoere schildpadden
Kinderen 4 - 6 jaar
Kleuters van gescheiden ouders leren om te gaan met problemen en emoties rond de scheiding.

Dappere dino's
Kinderen 6-8 jaar
Kinderen van gescheiden ouders (6-8 jaar) krijgen meer zelfvertrouwen en leren omgaan met problemen en emoties.

Ouderschap na scheiding
Volwassenen
Ouderschap na scheiding: beter communiceren voor ouders die het niet lukt om samen afspraken te maken over ouderschap en opvoeding van hun kinderen.


